Części do zachodnich maszyn rolniczych - PHU Tomasz Nowak

Nakielscy mundurowi dla pracowników Zakładu Poprawczego w Kcyni przeprowadzili szkolenie dotyczące środków psychoaktywnych.

 Nakielscy mundurowi dla pracowników Zakładu Poprawczego w Kcyni przeprowadzili Szkolenie dotyczące środków psychoaktywnych fot. KPP w Nakle
Nakielscy mundurowi dla pracowników Zakładu Poprawczego w Kcyni przeprowadzili Szkolenie dotyczące środków psychoaktywnych fot. KPP w Nakle

     Policjanci z zespołu ds. profilaktyki społecznej, nieletnich i patologii z Nakła wspólnie z przewodnikiem psa, wyspecjalizowanym w wyszukiwaniu narkotyków, odwiedzili Zakład Poprawczy w Kcyni. Mundurowi przeprowadzili szkolenie dla pracowników placówki z zakresu środków psychoaktywnych. Na szkoleniu obecna była przedstawicielka nakielskiego Sanepidu, która mówiła o konsekwencjach zdrowotnych zażywania środków odurzających.
     - Policjanci omówili wybrane środki, ich działanie oraz jak zachowuje się i jakie cechy wyglądu ma osoba, która dany środek zażyła. Nie zabrakło także przypomnienia procedur postępowania w sytuacjach ujawnienia zabronionych substancji przy wychowankach placówki oraz przepisów regulujących odpowiedzialność nieletnich, jak i dorosłych za posiadanie narkotyków - relacjonuje podkom. Justyna Andrzejewska, oficer prasowy KPP w Nakle. - Przeprowadzone szkolenie miało na celu przekazanie wiedzy, którą wykorzystają pracownicy Zakładu Poprawczego w sytuacji, kiedy będą mieli podejrzenia co do trzeźwości wychowanków.

Remigiusz Konieczka, 21 I 2020

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry