Policjanci w jednym z mieszkań na terenie gminy Kcynia zatrzymali 34-latka poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności za przywłaszczenie. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie mężczyzna został doprowadzony do zakładu karnego, w którym spędzi najbliższe miesiące.

fot. KPP Żnin
fot. KPP Żnin

     Jak informuje podkom. Justyna Andrzejewska z nakielskiej komendy, kilka dni temu kcyńscy policjanci otrzymali od szubińskiego sądu polecenie doprowadzenia do zakładu karnego 34-letniego mieszkańca gminy, który miał do odbycia karę pozbawienia wolności za przywłaszczenie. Personalia mężczyzny zostały wprowadzone do policyjnej bazy danych i wszczęto za nim poszukiwania.

     - Długo nie trwało, jak mundurowi ustalili, że poszukiwany przebywa w jednym z mieszkań na terenie gminy. Tam też w czwartek 16 stycznia, po południu mundurowi go zatrzymali. 34-latek trafił do policyjnego aresztu, skąd następnego dnia przewieziono go do zakładu karnego. W więziennej izolacji mężczyzna spędzi najbliższe 6 miesięcy - dodaje policjantka.

 

Remigiusz Konieczka, 21 I 2020

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry