Części do zachodnich maszyn rolniczych - PHU Tomasz Nowak

Sierż. szt. Mateusz Wawrzyniak z szubińskiego komisariatu odwiedził dzieci w Samorządowym Przedszkolu nr 2. Dzielnicowy przypominał m.in. o zasadach bezpiecznego poruszania się.

Sierż. szt. Mateusz Wawrzyniak z Komisariatu Policji w Szubinie, odwiedził dzieci z grupy Promyczki w Samorządowym Przedszkolu nr 2 w Szubinie fot. KPP w Nakle
Sierż. szt. Mateusz Wawrzyniak z Komisariatu Policji w Szubinie, odwiedził dzieci z grupy Promyczki w Samorządowym Przedszkolu nr 2 w Szubinie fot. KPP w Nakle

     W ramach prowadzonej działalności profilaktycznej dzielnicowy sierż. szt. Mateusz Wawrzyniak z Komisariatu Policji w Szubinie, odwiedził ostatnio dzieci z grupy Promyczki w Samorządowym Przedszkolu nr 2 w Szubinie. Dzielnicowy spotkał się z maluchami, by porozmawiać z nimi o bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Przypominał zasady ruchu pieszych, przestrzegał maluchy przed zabawami w rejonie dróg i radził, aby dzieci nosiły na odzieży elementy odblaskowe, tłumacząc jak ważną rolę one pełnią.
     - Nie zabrakło też informacji na temat bezpieczeństwa podczas nadchodzących ferii. Szczególnie o policyjnych radach pamiętać powinny te przedszkolaki, które wybierają się z rodzicami w góry. A tym, którzy ferie spędzą w domu policjant przypominał, by nie otwierać drzwi nieznajomym pod nieobecność rodziców - mówi podkom. Justyna Andrzejewska, oficer prasowy KPP w Nakle.
     Na zakończenie spotkania maluchy otrzymały od dzielnicowego odblaski ufundowane przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych z Szubina oraz kolorowanki.

Remigiusz Konieczka, 21 I 2020

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry