Części do zachodnich maszyn rolniczych - PHU Tomasz Nowak

Do 3 lat pozbawienia wolności grozi 24-latkowi z gminy Barcin, który jest podejrzany o posiadanie środków odurzających. Mężczyzna już usłyszał zarzut z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

     Barcińscy kryminalni ustalili, że 24-latek zamieszkujący na terenie gminy Barcin posiada środki odurzające. Funkcjonariusze postanowili zweryfikować swoje informacje. Pojechali pod ustalony adres, gdzie zastali podejrzanego mężczyznę. Poprosili o wydanie środków, których posiadanie jest prawnie zabronione. Wówczas mieszkaniec gminy Barcin dobrowolnie wydał worek z zapięciem strunowym, w którym znajdował się biały proszek. Przyznał się, że jest to amfetamina. Funkcjonariusze zabezpieczyli ujawnioną substancję do badań laboratoryjnych.
     24-latek został zatrzymany i przewieziony do komisariatu. Tam usłyszał zarzut z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. O jego losie zadecyduje sąd, do którego trafi akt oskarżenia. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

nadesłała mł. asp. Wioleta Burzych, oficer prasowa Komendanta Powiatowego Policji w Żninie, 24 I 2020

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry