Policjanci z Komisariatu Policji w Janowcu Wielkopolskim spotkali się z dziećmi w miejscowej szkole podstawowej. Podczas przeprowadzonych zajęć policjanci omówili zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa podczas ferii.

fot. KPP Żnin
fot. KPP Żnin

     Niebawem rozpoczną się w naszym województwie ferie zimowe. W ramach prowadzonych działań „Bezpieczne Ferie” oraz „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku” mundurowi spotykają się z dziećmi i młodzieżą. Jedno z takich spotkań odbyło się w Szkole Podstawowej w Janowcu Wielkopolskim.
     Policjanci podczas przeprowadzonych zajęć omówili zasady bezpiecznej zabawy na śniegu. Przestrzegali przed zagrożeniami, jakie mogą czyhać na zamarzniętych zbiornikach wodnych. Przypomnieli przepisy, jakie dotyczą pieszych jako uczestników ruchu drogowego.
     Dzieci aktywnie uczestniczyły w quizie „Bezpieczna droga z radami SpangeBoba”.

nadesłała mł. asp. Wioleta Burzych
oficer prasowa
Komendanta Powiatowego Policji w Żninie, 24 I 2020

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry