Części do zachodnich maszyn rolniczych - PHU Tomasz Nowak

Wystarczył tylko jeden dzień, by dzielnicowy z Komisariatu Policji w Kcyni ustalił miejsca przebywania dwóch mężczyzn ukrywających się przed organami ścigania. Mieszkańcom gminy Kcynia nie udało schować się przed organami ścigania. Już siedzą w celach.

     Sąd Rejonowy w Szubinie polecił kcyńskim mundurowym doprowadzić do zakładu karnego dwóch mieszkańców gminy, którzy nie stawili się do odbycia zasądzonych kar za popełnione w przeszłości  przestępstwa.
     - Obaj cieszyli się wolnością do czasu, jak ich miejsca pobytu ustalił dzielnicowy z kcyńskiego komisariatu. Obaj zostali zatrzymali wczoraj (3.02.20), w godzinach popołudniowych. Jeden na ulicach miasta, drugi w jednym z mieszkań na terenie gminy - informuje  podkom. Justyna Andrzejewska, oficer prasowy KPP w Nakle.
     Zatrzymani mężczyźni, jeden w wieku 34 lata, a drugi w wieku 51 lat, trafili do policyjnego aresztu. Stamtąd we wtorek 4 lutego, zostali przewiezieni do zakładu karnego. Ten młodszy spędzi tam najbliższe półtora roku w związku z włamaniami, jakie ma na koncie. Starszego sąd skazał za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i spędzi w więziennej celi kilka miesięcy.

Remigiusz Konieczka, 4 II 2020

 

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry