Barcińscy kryminalni pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło we wtorek (4 lutego) w Ojrzanowie (gm. Łabiszyn). Mężczyzna, który prowadził motorower, z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

fot. KPP Żnin
fot. KPP Żnin

     We wtorek (4 lutego) kilkanaście minut po 16:00 dyżurny żnińskiej komendy Policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Ojrzanowie. Na miejsce natychmiast zostali skierowani funkcjonariusze.
     Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że kierująca pojazdem marki Nissan, 51-letnia mieszkanka powiatu inowrocławskiego, w wyniku nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu, doprowadziła do zderzenia z motorowerem, którym kierował 18-letni mieszkaniec gminy Złotniki Kujawskie. W rezultacie zdarzenia kierowca jednośladu doznał obrażeń ciała i został przewieziony do placówki medycznej.
     Uczestnicy wypadku byli trzeźwi, posiadali stosowne uprawnienia do kierowania. Okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają barcińscy kryminalni pod nadzorem prokuratury.

nadesłała mł. asp. Wioleta Burzych
oficer prasowa
Komendanta Powiatowego Policji w Żninie, 5 II 2020

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry