Barcińscy policjanci zatrzymali 42-latka, którego sąd polecił doprowadzić do zakładu karnego, gdzie miał odbyć zasądzoną karę. Mieszkaniec gminy Łabiszyn, nie zdążył się rozliczyć za popełnione przewinienie, a już na koniec ma kolejne.

     Barcińscy kryminalni ustalili, gdzie będzie przybywał mieszkaniec gminy Łabiszyn, którego Sąd Rejonowy w Bydgoszczy polecił doprowadzić do zakładu karnego. 42-latek miał do odbycia karę 1 roku pozbawienia wolności za przestępstwo stalkingu.
     W czwartek (20 lutego) w godzinach wieczornych mundurowi zatrzymali mężczyznę. Ujęli go w momencie, gdy parkował samochód. Sprawdzenie alkomatem wykazało, że znajdował się po użyciu alkoholu. Po sprawdzeniu personaliów mieszkańca Łabiszyna w policyjnym systemie, wyszło na jaw kolejne przewinienie. Okazało się, że wobec mężczyzny został orzeczony zakaz kierowania wszelkich pojazdów mechanicznych obowiązujący do marca br.      
     42-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. W piątek (21 lutego) trafił do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzoną karę. Wkrótce usłyszy zarzut niestosowania się do orzeczonego przez sąd zakazu. Grozi mu do 5 lat więzienia. Nie uniknie również odpowiedzialności za popełnione wykroczenie.

nadesłała podkom. Wioleta Burzych
oficer prasowa Komendanta Powiatowego Policji w Żninie, 21 II 2020

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry