Części do zachodnich maszyn rolniczych - PHU Tomasz Nowak

Dwa sądowe zakazy nie przeszkodziły 25-latkowi wsiąść za kierownicę bmw i wyjechać w trasę. Tę nielegalną jazdę przerwali policjanci z kcyńskiego komisariatu, a kierowca za lekceważenie wymiaru sprawiedliwości niebawem odpowie przed sądem.

     Policjanci z kcyńskiego komisariatu podczas służby pełnionej na terenie Szubina zatrzymali do rutynowej kontroli jadące ul. Kcyńską bmw. Okazało się, że auto prowadził znany mundurowym służbowo 25-letni mężczyzna.
     - Kierowca nie okazał do kontroli blankietu prawa jazdy, bo jak się szybko okazało w ogóle go nie miał. Miał za to aż dwa sądowe zakazy prowadzenia pojazdów i w ogóle nie powinien wsiadać za kierownicę – informuje mł. asp. Zofia Wrzeszcz, p.o. oficera prasowego KPP w Nakle.
     Za lekceważenie postanowień sądu kierowca bmw niebawem usłyszy zarzuty, a jego zachowanie oceni sąd. Zgodnie z obowiązującymi przepisami 25-latkowi grozi kara od 3 miesięcy nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

(rk), 17 III 2020

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry