Wpadka Pawła T.
   
    We wtorek policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Żninie odnaleźli narkotyki w mieszkaniu Pawła T. z Gulczewa (gm. Barcin). Komenda do środy w południe nie ujawniła, jakie ilości i jaki rodzaj substancji odurzających zabezpieczono.
    15 kwietnia dzielnicowi pracujący w strukturach posterunku policji w Barcinie zatrzymali 21-letniego Pawła T. z Gulczewa. Znaleziono w jego posesji substancje odurzające. Sierżant  Kamila Szczepańska z Komendy Powiatowej Policji w Żninie nie chciała zdradzić ilości zabezpieczonego narkotyku oraz tego, jaki to jest narkotyk. Przedstawiony Pawłowi T. zarzut, to posiadanie, a nie rozprowadzanie narkotyków. Mieszkańcy sołectwa powiedzieli nam, że jakkolwiek Paweł T. od dłuższego czasu stwarzał problemy, to jednak nie były one aż tak bardzo uciążliwe. Zdaniem mieszkańców sołectwa nie ma też mowy o tym, że w Kani, Augustowie i Gulczewie może istnieć sprzedaż narkotyków na większą skalę.
    - To przykre, że w miejscu tak uroczym, spokojnym i bezkonfliktowym zdarzają się takie rzeczy, ale myślę, że to sprawa incydentalna, która właściwie nie powinna rzutować na obraz sołectwa. Ten człowiek jest młody, może sam nie do końca zdaje sobie sprawę z tego, co robi. Nie sądzę, żeby go można było od razu spisywać na straty z uwagi na to, że popełnił głupotę - powiedział jeden z mieszkańców sołectwa.
Karol Gapiński, 16 IV 2008
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry