Marek Koliński złożył ślubowanie jako nowy radny Rady Miejskiej w Barcinie podczas sesji 14 czerwca. Zastąpił on Huberta Łukomskiego, który od 1 lutego sprawuje funkcję wiceburmistrza.

 Grzegorz Smoliński wręcza Markowi Kolińskiemu zaświadczenie o wyborze na radnego fot. Magdalena Kruszka
Grzegorz Smoliński wręcza Markowi Kolińskiemu zaświadczenie o wyborze na radnego fot. Magdalena Kruszka

     O funkcję radnego w wyborach uzupełniających ubiegało się sześć osób: Bartosz Puzio, Marek Koliński, Bartosz Lewandowski, Jarosław Kaczmarek, Piotr Szwech i Elżbieta Helena Wojciechowska zarejestrowana przez KWW Nasz Barcin.

     Przewodniczący komisji wyborczej Grzegorz Smoliński informował na sesji, że liczba osób uprawnionych do głosowania w tym okręgu wynosiła 862. W głosowaniu wzięło udział 210 osób, czyli 24,36%. Grzegorz Smoliński wręczył nowemu radnemu zaświadczenie o wyborze.

     Marek Koliński złożył ślubowanie oraz poinformował, że zawodowo związany jest z Centrum Kształcenia Ustawicznego w Żninie, gdzie pełni funkcję kierownika szkolenia praktycznego. Poza tym zajmuje się szkoleniami, odszkodowaniami oraz obsługą bhp przedsiębiorstw. Jest także instruktorem Związku Harcerstwa Polskiego oraz członkiem Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ma żonę i dwoje dzieci.

     - W wolnym czasie najchętniej przebywam na łonie przyrody, choć z tym wolnym czasem, jak pewnie u wszystkich państwa, bywa różnie - mówił nowy radny. - Zimą mam takiego swojego konika, który nazywa się morsowanie.

Magdalena Kruszka, 18 VI 2019

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry