Przewodnicząca Rady Powiatu Józefa Błajet gratuluje Zbigniewowi Jaszczukowi uzyskania absolutorium. Gratulacjom przyglądają się Mirosław Grochowalski, wiceprzewodniczący Rady Powiatu i Andrzej Hłond, sekretarz powiatu. 
            fot. Arkadiusz Majszak

Żnin
    
     25 kwietnia Rada Powiatu w Żninie udzieliła Zarządowi Powiatu absolutorium z wykonania budżetu za 2008 rok. Z wnioskiem o udzielenie absolutorium wystąpiła do rady komisja rewizyjna. Za udzieleniem absolutorium głosowało 13 radnych, natomiast 4 wstrzymało się od głosu.

     Starosta Zbigniew Jaszczuk przyznał, że żałuje, iż w ubiegłym roku nie udało się wykonać więcej inwestycji na drogach powiatowych. Nie ukrywał również żalu do "kolegów" posłów z SLD, że poparli weto prezydenta, przez co ustawa wprowadzająca reformę służby zdrowia powędrowała do kosza, a wraz z nią szansa na umorzenie powiatowi żnińskiemu zobowiązań starego szpitala wobec ZUS i Urzędu Skarbowego.

Arkadiusz Majszak, 29 IV 2009

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry