Przez 27 lat pracowała w GOK w Damasławku, w tym przez 2 dekady pełniła funkcję dyrektora tej instytucji. Właśnie została wybrana przez burmistrza Żnina na szefa Domu Kultury w stolicy Pałuk.

     Magdalena Zygmunt z Damasławka, była dyrektor tamtejszego Gminnego Ośrodka Kultury decyzją burmistrza Żnina Roberta Luchowskiego jest lepszą kandydatką na dyrektora Żnińskiego Domu Kultury od Artura Krajewskiego, byłego komendanta powiatowego policji w Żninie.

     Artur Krajewski i Magdalena Zygmunt byli jedynymi kandydatami w konkursie. Obecnie pełniącym obowiązki dyrektora ŻDK jest Janusz Kuczma. Burmistrz Robert Luchowski poszukiwał dyrektora tej instytucji od roku, po tym, gdy zrezygnował z tego stanowiska Artur Jakubowski, który wygrał konkurs na dyrektora Miejskiego Domu Kultury w Barcinie.

     Czwartek 1 sierpnia będzie pierwszym dniem pracy Magdaleny Zygmunt na stanowisku dyrektora ŻDK.

     Film w zakładce Filmy.

Karol Gapiński, 31 VII 2019

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry