Bez zastrzeżeń

     Zarząd Miasta w Barcinie jednogłośnie przedłużył umowę o pracę na stanowisku dyrektora SPZOZ Aleksandrowi Kmiećkowiakowi.

     Burmistrz Stanisława Ciesielska powiedziała nam, że zgodnie z uchwałą Rady Miejskiej Zarząd przedłużył umowę Aleksandrowi Kmiećkowiakowi na kolejne dwa lata.

     - Dyrektor Aleksander Kmiećkowiak jest osobą doświadczoną i Zarząd nie miał wobec niego zastrzeżeń. Doceniliśmy też wiele starań dyrektora w zakresie oszczędności w ośrodku. Przedłużona umowa pozwoli dyrektorowi na przeprowadzenie prywatyzacji oraz poprawnego funkcjonowania ośrodka - powiedziała burmistrz.

     Stanisława Ciesielska wyjaśniła, że ustawa pozwala Zarządowi Miasta zatrudnić dyrektora drogą konkursu, kontraktu lub umowy na czas określony. Członkowie Zarządu skorzystali z trzeciej możliwości.

Arkadiusz Majszak

Pałuki nr 515 (1/2002)

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry