Artykuł tygodnia
  • Uwaga na oszustów
    Uwaga na oszustów

    Żnińscy policjanci zwracają się o czujność i ostrożność w kontaktach z nieznanymi osobami. Oszuści często wykorzystują otwarte drzwi wejściowe do mieszkania, bez żadnych skrupułów wchodzą do środka i w ciągu kilku minut dokonują kradzieży. Często wybierają posesje znacznie oddalone od pozostałych.

Zmienia się system nocnej i świątecznej opieki medycznej.

     W najbliższą niedzielę (1 października) o 8.00 rano świąteczną i nocną opiekę medyczną przejmie Pałuckie Centrum Zdrowia w Żninie. Po poradę lekarską w Żninie, zamiast do "Epoki", trzeba będzie zgłaszać się w budynku szpitalnych poradni specjalistycznych. W barcińskim SPZOZ nocna i świąteczna opieka medyczna będzie funkcjonować jak dotychczas. W Szubinie opieka ta będzie odbywała się nadal w szpitalu, choć otrzymał on finansowanie tylko na jeden POZ.

     Więcej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki w czwartek, 28 września.

(am), 27 IX 2017

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2016 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry