Od 31 października do czasu wyeliminowania problemu, czyli do czwartku lub piątku mieszkańcy Gogółkowa nie mogą korzystać z wody w kranach, ponieważ wykryto w niej zanieczyszczenie mikroorganizmami.

     Do czasu usunięcia awarii mieszkańcy Gogółkowa powinni przestrzegać następujących wskazówek: woda z kranu nie może być przeznaczona do picia, przygotowywania posiłków, mycia zębów, a także przemywania otwartych ran i skaleczeń. Nie można jej także używać do brania prysznica, kąpieli i mycia. Wodę można używać do celów sanitarnych związanych ze spłukiwaniem toalety, prowadzenia działań naprawczych i celów przeciwpożarowych.
     Próbki wody zostaną poddane badaniom. Do czasu wyeliminowania problemu woda będzie dostarczana mieszkańcom Gogółkowa beczkowozami. Wody z kranu nie będzie można używać, w zależności od czasu usunięcia awarii, do czwartku lub piątku.

Arkadiusz Majszak, 31 X 2017

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry