Rozpoczęta we wrześniu 2018 roku budowa łącznika pomiędzy budynkiem głównym szpitala a oddziałem ginekologiczno-położniczym w Żninie zakończyła się. Od 1 lipca wróci dawna organizacja ruchu, co oznacza, że na teren szpitala będzie można ponownie wjeżdżać od strony ulicy Szpitalnej.

Jako pierwszy uroczystego przecięcia wstęgi dokonał starosta Zbigniew Jaszczuk fot. Arkadiusz Majszak
Jako pierwszy uroczystego przecięcia wstęgi dokonał starosta Zbigniew Jaszczuk fot. Arkadiusz Majszak

     27 czerwca odbyło się uroczyste otwarcie łącznika pomiędzy budynkiem głównym szpitala a ginekologią i położnictwem. Realizacja inwestycji rozpoczęła się we wrześniu ubiegłego roku. Przedsięwzięcie kosztowało 1.730.000 złotych. Udział powiatu żnińskiego w inwestycji wyniósł 1.150.000 złotych.
     W czasie uroczystości dyrektor Cementowi Kujawy Marek Michalski i wiceprezes zarządu Lafarge Holcim Stanisław Sobczyk przekazali dyrektorowi Pałuckiego Centrum Zdrowia Romanowi Pawłowskiemu czek w wysokości 25.000 złotych na zakup sprzętu dla szpitala.
     O sprawie szerzej poinformujemy w papierowym wydaniu Pałuk 4 lipca.
     Film w zakładce Filmy.

Arkadiusz Majszak, 28 VI 2019

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry