Marta Jarmuż i Gracjana Domalska, dietetyczki z firmy Nature House poprowadziły spotkanie w barcińskiej bibliotece 15 stycznia. Oprócz praktycznych porad, co warto, a czego nie warto jeść, można było dokonać pomiaru swojego ciała.

Gracjana Domalska opowiadała o suplementach diety fot. Magdalena Kruszka
Gracjana Domalska opowiadała o suplementach diety fot. Magdalena Kruszka

     Marta Jarmuż i Gracjana Domalska opowiadały o tym, jakie nawyki żywieniowe warto sobie wypracować. Słuchacze dowiedzieli się, na co należy zwracać uwagę dobierając sobie składniki posiłków, jakie posiłki są najważniejsze, a czego lepiej w odżywianiu się unikać. Wiele mowy było także o suplementach diety i właściwościach produktów naturalnych dostępnych dla każdego. Na koniec każdy mógł dokonać pomiaru swojego ciała i dowiedzieć się, jaki jest jego wiek metaboliczny.

     Więcej zdjęć w naszej galerii.

Magdalena Kruszka, 16 I 2020

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry