Od 2 tygodni na oddział pediatryczny, a od 31 stycznia na oddział wewnętrzny nie można wchodzić na odwiedziny.

Od 31 stycznia taka informacja wita osoby, które nosiły się z zamiarem odwiedzin swoich bliskich na oddziale wewnętrzym fot. Karol Gapiński
Od 31 stycznia taka informacja wita osoby, które nosiły się z zamiarem odwiedzin swoich bliskich na oddziale wewnętrzym fot. Karol Gapiński

     Dyrektor Pałuckiego Centrum Zdrowia w Żninie Roman Pawłowski poinformował, że od 2 tygodni osoby z zewnątrz nie mogą przychodzić na oddział pediatryczny celem odwiedzin pacjentów. Z dzieckiem przebywa tylko rodzic. O zakazie wchodzenia na wizyty informuje stosowna kartka. Zamknięcie oddziału dla odwiedzających obowiązuje do odwołania. Przyczyną jest obserwowany w ostatnich tygodniach wzrost zachorowań na grypę.

     Podobnie jest od dzisiaj (31 stycznia) na oddziale wewnętrznym w PCZ. Przyczyna zakazu odwiedzin pacjentów jest podobna. Dyrektor wyjaśnił, że na oddział ktoś z zewnątrz przyniósł wirus grypy. Zarówno oddział pediatryczny, jak i wewnętrzny mieszczą się na tej samej kondygnacji. Wejścia do nich znajdują się naprzeciwko siebie.

Karol Gapiński, 31 I 2020

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry