Marta Pióro, rzecznik prasowa Grupy Nowy Szpital, poinformowała, że osoby, które będą potrzebowały porady lekarskiej lub pielęgniarskiej w ramach nocnej i świątecznej opieki medycznej lub na Izbie Przyjęć proszone są o wcześniejszy kontakt telefoniczny ze szpitalem.

Szpital w Szubinie fot. Piotr Bembenek
Szpital w Szubinie fot. Piotr Bembenek

     Komunikat został wydany w związku z sytuacją epidemiczną i koniecznością zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom powiatu nakielskiego oraz personelowi medycznemu, zarząd szpitala w Nakle i Szubinie.

     Telefony kontaktowe: nocna i świąteczna pomoc lekarska - tel. 41-240-20-90, Izba Przyjęć w Nakle - tel. 41-240-20-10, Izba Przyjęć w Szubinie - tel. 41-240-10-10.

     W ramach porady telefonicznej lekarz przeprowadzi konsultację, może wystawić e-receptę i e-zwolnienie lub umówi z pacjentem wizytę, jeśli takowa będzie konieczna.

     - Bardzo prosimy o przestrzeganie powyższych zasad – mówi Marta Pióro. - Przypominamy również, że osoby które mają objawy zakażenia koronawirusem (wysoka gorączka, kaszel, duszności, kłopoty z oddychaniem) powinny telefonicznie powiadomić stację sanepidu lub najbliższy oddział zakaźny, które ustalą dalsze postępowanie.

(rk), 17 III 2020

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry