Artykuł tygodnia
  • Uwaga na oszustów
    Uwaga na oszustów

    Żnińscy policjanci zwracają się o czujność i ostrożność w kontaktach z nieznanymi osobami. Oszuści często wykorzystują otwarte drzwi wejściowe do mieszkania, bez żadnych skrupułów wchodzą do środka i w ciągu kilku minut dokonują kradzieży. Często wybierają posesje znacznie oddalone od pozostałych.

Na terenie Fundacji Powiatu Mogileńskiego i Zespołu Szkół w Bielicach (gm. Mogilno) 29 września odbył się VII Regionalny Konkurs Orki dla Młodzieży Szkół Rolniczych.

Młodzież rywalizowała o puchary i cenne nagrody fot. Joanna Świetnicka
Młodzież rywalizowała o puchary i cenne nagrody fot. Joanna Świetnicka

     Konkurs rozegrany został w dwóch kategoriach - orki pługiem 3-skibowym tradycyjnym i 4-skibowym obracalnym. Uczestnicy, czyli uczniowie szkół rolniczych z terenu województwa kujawsko-pomorskiego i wielkopolskiego oceniani byli według kilkudziesięciu różnych kryteriów, za które przyznawane były punkty.

     Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska. Więcej zdjęć w naszej galerii.

Joanna Świetnicka, 2 X 2017

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2016 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry