15 października na boisku sportowym w Rzeszynie (gm. Jeziora Wielkie) odbyły się jesienne dożynki ziemniaczano-buraczane.

Dorośli brali udział w konkurencji toczenia opony fot. Paweł Lachowicz
Dorośli brali udział w konkurencji toczenia opony fot. Paweł Lachowicz

     Na wiejskim boisku spotkali się chętni mieszkańcy sołectwa, na których czekało wiele atrakcji. Były konkurencje dla dzieci i dorosłych. Nie zabrakło również atrakcji muzycznych. Na zaproszenie Doroty Andrzejkiewicz do Rzeszyna przyjechał Paweł Skowroński pracownik MOW z Bielic wraz z podopiecznym Danielem Paczkowskim, by uprzyjemnić czas kompozycjami muzycznymi we własnych aranżacjach. Swoje umiejętności wokalne zaprezentowali też najmłodsi mieszkańcy wsi. Podczas dożynek nie zabrakło poczęstunku. Impreza zorganizowana została ze środków funduszu sołeckiego oraz z pozyskanych środków od miłośników sołectwa.

     Więcej zdjęć w naszej galerii.

Paweł Lachowicz, 16 X 2017

 

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry