Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Jeziorach wzorem lat ubiegłych podczas trwających ferii zimowych zorganizował dla chętnej młodzieży szkolnej z całej gminy Jeziora Wielkie turniej sportowo-rekreacyjny Pluszowy Miś.

Opiekun drużyny z Wójcina Gerard Ziółkowski podczas konkurencji dmuchania balonów fot. Paweł Lachowicz
Opiekun drużyny z Wójcina Gerard Ziółkowski podczas konkurencji dmuchania balonów fot. Paweł Lachowicz

     Była to już 28. edycja turnieju zorganizowana przez jeziorański ośrodek. W środę, 1 lutego do sportowej rywalizacji przystąpiły reprezentacje trzech szkół podstawowych: w Wójcinie, Rzeszynku i Jeziorach Wielkich. Dwie szkoły z Jezior i Wójcina wystawiły po dwie 3-osobowe reprezentacje w dwóch kategoriach wiekowych klas I-III i IV-VI. Natomiast szkoła w Rzeszynku, w związku z tym, że uczą się w niej tylko dzieci w klasach I-III wystawiły jeden trzyosobowy zespół. Turniej składał się z 12 konkurencji, po 6 dla każdej z reprezentacji, w tym jednej konkurencji dla opiekuna, którego wynik doliczany był do punktacji drużyn. W wyniku zaciętej rywalizacji w kategorii klas I-III wygrała drużyna SP w Wójcinie, a w kategorii klas IV-VI wygrała drużyna SP Jeziora Wielkie. Sportowa impreza dofinansowana została przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Jeziorach Wielkich.
     Więcej zdjęć w naszej galerii oraz film w zakładce Filmy.

Paweł Lachowicz, 2 II 2017

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry