Artykuł tygodnia
  • Uwaga na oszustów
    Uwaga na oszustów

    Żnińscy policjanci zwracają się o czujność i ostrożność w kontaktach z nieznanymi osobami. Oszuści często wykorzystują otwarte drzwi wejściowe do mieszkania, bez żadnych skrupułów wchodzą do środka i w ciągu kilku minut dokonują kradzieży. Często wybierają posesje znacznie oddalone od pozostałych.

12 lutego w jeziorańskim domu kultury odbył się Gminny Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego dla chętnych mieszkańców.

W kategorii kobiet zwyciężyła Anna Masłowska z Gaju fot. Paweł Lachowicz
W kategorii kobiet zwyciężyła Anna Masłowska z Gaju fot. Paweł Lachowicz

     Do rozgrywek stanęło 17 zawodników. Rozgrywki odbyły się w czterech kategoriach wiekowych dziewcząt szkół podstawowych, chłopców szkół podstawowych, kobiet i mężczyzn open. Rozgrywki przeprowadzone zostały przy trzech stołach systemem pucharowym. Zawody sędziowali pomiędzy sobą zawodnicy, natomiast o sprawy techniczne zadbał dyrektor GOKiR Krzysztof Zwoliński. Wszyscy zawodnicy z podium otrzymali nagrody ufundowane przez GOKiR w Jeziorach Wielkich.
     Więcej zdjęć w naszej galerii.

Paweł Lachowicz, 13 II 2017

 

 

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2016 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry