Artykuł tygodnia
  • Uwaga na oszustów
    Uwaga na oszustów

    Żnińscy policjanci zwracają się o czujność i ostrożność w kontaktach z nieznanymi osobami. Oszuści często wykorzystują otwarte drzwi wejściowe do mieszkania, bez żadnych skrupułów wchodzą do środka i w ciągu kilku minut dokonują kradzieży. Często wybierają posesje znacznie oddalone od pozostałych.

Podopieczni trenera Karola Kaźmierczaka ulegli wczoraj Elanie Toruń 1:5.

Pięć bramek zdobytych przez zawodników "Elany" przekreśliło szanse "Pogoni"  fot. Damian Stawski
Pięć bramek zdobytych przez zawodników "Elany" przekreśliło szanse "Pogoni"  fot. Damian Stawski

    5 kwietnia w ramach Pucharu Polski Pogoń Mogilno podejmowała u siebie III-ligową Elanę Toruń. Podopieczni trenera Karola Kaźmierczaka byli tylko tłem dla zespołu z czołówki III ligi, który zainkasował gospodarzom 5 goli. Jedyną honorową bramkę dla Pogoni w tym spotkaniu zdobył Antoni Krajnyk. Tym samym Pogoń odpadła z rozgrywek na etapie 1/8 finału Pucharu Polski K-PZPN.

    Więcej zdjęć w naszej galerii.

Damian Stawski, 6 IV 2017

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2016 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry