Na zaproszenie Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki w Kcyni przyjechał Piotr Bielak, znany w Polsce z rowerowych pokazów.

 Akrobacje na rowerze zakończono wspólnym zdjęciem fot. Robert Nowicki
 Akrobacje na rowerze zakończono wspólnym zdjęciem fot. Robert Nowicki

     Zanim uczestnicy wydarzenia przygotowanego w związku z obchodami Święta Konstytucji 3 Maja mogli podziwiać wyczyny rowerzysty w pierwszej kolejności przygotowano mobilne miasteczko. Można w nim było nauczyć się znaków drogowych pod okiem instruktorów, spróbować jazdy na rowerze po wymyślonej trasie. Główną jednak atrakcją był występ Piotra Bielaka, który m.in. żonglował 4 piłkami siedząc na kierownicy roweru znajdującego się na platformie umieszczonej 2 metry nad ziemią. Poza tym przygotowano stoisko gastronomiczne, punkt malowania twarzy oraz dmuchany zamek.

     Więcej  zdjęć w naszej galerii.

Robert Nowicki, 4 V 2017

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry