Trzynastu zawodników w kategorii junior oraz czternastu w kategorii senior wzięło udział w zawodach wędkarskich o Puchar Burmistrza Kcyni.

Najlepszy okazał się Piotr Mazur fot. Robert Nowicki
Najlepszy okazał się Piotr Mazur fot. Robert Nowicki

     W kat. senior I miejsce zajął Daniel Guzek, II miejsce zajęła najmłodsza uczestniczka Patrycja Wysocka, a III miejsce Piotr Bilicki. W kat. senior najlepszy okazał się Piotr Mazur, który złowił 1,07 kg. II miejsce zajął Marcin Kromrych, a III miejsce Władysław Lejwoda.

     Sędzią głównym zawodów był Kazimierz Ławniczak. Zwycięzcom wręczono puchary i dyplomy, a trzygodzinną rywalizację zakończono pieczeniem kiełbaski przy ognisku.

     Zawody zostały zorganizowane przez Urząd Miejski i kcyńską sekcję PZW na okoliczność obchodów Święta Konstytucji 3 Maja.

     Więcej zdjęć w naszej galerii.

Robert Nowicki, 4 V 2017

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry