3 maja na kompleksie boisk sportowych orlik w Jeziorach Wielkich odbył się XIII Turniej Drużyn Wiejskich Niezrzeszonych (piłkarskich piątek) o puchar dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Jeziorach Wielkich Krzysztofa Zwolińskiego.

Mecz pomiędzy drużynami z Jezior Wielkich i Rzeszynka fot. Paweł Lachowicz
Mecz pomiędzy drużynami z Jezior Wielkich i Rzeszynka fot. Paweł Lachowicz

     W zawodach mogli wziąć udział zawodnicy niezrzeszeni w związkach piłki nożnej, powyżej 16 roku życia oraz zrzeszeni powyżej 35 roku życia. Każde sołectwo miało prawo wystawić jedną drużynę składającą się z pięciu zawodników plus trzech rezerwowych. Do turnieju zapisało się w sumie tylko 5 drużyn, które reprezentowały sołectwa Rzeszyn, Wola Kożuszkowa, Kożuszkowo, Jeziora Wielkie i Rzeszynek.

     Więcej zdjęć w naszej galerii.

Paweł Lachowicz, 4 V 2017

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry