W ramach Dni Strzelna w niedzielę (18 czerwca) o 11.00 z placu św. Wojciecha wyruszył rowerowy rajd rodzinny Całe Strzelno na rowery organizowany przez PTTK i strzeleńskie gimnazjum.

Na strzeleńskim rynku zagrały cztery orkiestry dęte pod batutą Jacka Jackowskiego fot. Magdalena Lachowicz
Na strzeleńskim rynku zagrały cztery orkiestry dęte pod batutą Jacka Jackowskiego fot. Magdalena Lachowicz

     Po południu na strzeleńskim rynku odbył się koncert orkiestr dętych ze Strzelna, Mogilna, Wilczyna oraz Gąsawy w ramach projektu MUZA - Muzyczne Ugrupowanie Zuchwałych Artystów. O 18.00 na rynku odbyły się konkursy i zabawy dla dzieci. Tegoroczne Dni Strzelna zakończyła zabawa taneczna dla mieszkańców, która trwała do 22.00.
     Organizatorem obchodów Dni Strzelna jest Urząd Miejski, MGOKiR, Zarząd Miejsko-Gminny PSL, Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Weterani Pracy w Strzelnie, Miejska Biblioteka Publiczna, PTTK w Strzelnie oraz Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi w Strzelnie.
     Patronat medialny sprawował Tygodnik Pałuki i Ziemia Mogileńska.
     Więcej zdjęć w naszej galerii.

Magdalena Lachowicz, 19 VI 2017

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry