W niedzielę, 18 czerwca w ramach trwających Dni Strzelna na strzeleńskim rynku odbyły się biegi uliczne dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i gimnazjum gminy Strzelno.

Burmistrz Ewaryst Matczak wręcza puchar zwycięzcy biegu w kategorii chłopców klas IV-VI fot. Magdalena Lachowicz
Burmistrz Ewaryst Matczak wręcza puchar zwycięzcy biegu w kategorii chłopców klas IV-VI fot. Magdalena Lachowicz

     Do udziału w biegach zgłosiło się ok. 130 uczestników. Biegi odbyły się w 3 kategoriach wiekowych uczniów klas I - III i klas IV - VI szkół podstawowych oraz uczniów gimnazjum. Wszystkie kategorie wiekowe podzielone były także na start dziewcząt i chłopców. Uczniowie klas I - III mieli do pokonania bieg krótkodystansowy o długości 300 m, uczniowie klas IV - VI dystans 700 m. Natomiast chłopcy z gimnazjum mieli do pokonania dystans 1.500 m, a dziewczęta 1.000 m. Wszyscy, którzy ukończyli bieg otrzymali pamiątkowe medale. Za zdobycie miejsc od 1 do 10 na zawodników czekały nagrody rzeczowe, którymi był sprzęt sportowy. Dodatkowo za zdobycie pierwszego miejsca w każdej kategorii zwycięzca otrzymał puchar.
     Więcej zdjęć w naszej galerii.

Magdalena Lachowicz, 19 VI 2017

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry