Dziś przed południem łabiszyński klub ogłosił, iż nowym trenerem drużyny seniorów będzie Dariusz Porbes.

Na pierwszym treningu Dariusz Porbes przedstawił zawodnikom "Noteci" swoją wizję prowadzenia drużyny fot. Bartosz Woźniak
Na pierwszym treningu Dariusz Porbes przedstawił zawodnikom "Noteci" swoją wizję prowadzenia drużyny fot. Bartosz Woźniak

     Wśród potencjalnych kandydatów do objęcia zespołu Noteci było sześciu trenerów, w tym znani z pałuckich boisk Rafał Krygier i Jakub Grzelczak. Ostatecznie jako nowy szkoleniowiec łabiszyńskiego zespołu seniorów został przedstawiony 44-letni Dariusz Porbes, były zawodnik m.in. bydgoskich klubów Zawiszy, Chemika, Polonii, a później trener Victorii Koronowo, Unii Solec Kujawski, Startu Warlubie na szczeblu II i III ligi.
     13 lipca nowy trener przeprowadził pierwszy trening ze swoim zespołem, rozpoczynając przygotowania do sezonu 2017/2018. Na zajęciach, wraz z juniorami, pojawiło się 24 zawodników.
     Przypomnijmy, iż po rezygnacji Marcina Kowalika w przerwie zimowej, tymczasowym trenerem Noteci w rundzie wiosennej ubiegłego sezonu był zawodnik Kamil Kala.
     Szczegóły w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki w czwartek, 20 lipca.

Bartosz Woźniak, 13 VII 2017

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry