23 lipca na boisku w Młynicach (gm. Strzelno) odbyły się III Otwarte Mistrzostwa Gminy Strzelno w Rzucie Podkową o puchar burmistrza Strzelna.

W Grand Prix Rzutów Podkową w kategorii mężczyzn zwyciężył Stanisław Gajos z Młynic fot. Magdalena Lachowicz
W Grand Prix Rzutów Podkową w kategorii mężczyzn zwyciężył Stanisław Gajos z Młynic fot. Magdalena Lachowicz

     Niedzielne mistrzostwa odbyły się w trzech kategoriach: mężczyzn, kobiet, dzieci. Do zawodów stanęło w sumie 22 zawodników ze Strzelna, Młynic, Żnina, Podgórzyna, Sielca i Rydlewa. W pięciu rundach każdy uczestnik rzucał podkową pięć razy. Suma punktów uzyskanych z każdego rzutu dała ostateczny wynik. Oprócz otwartych mistrzostw zawodnicy rywalizowali też w Grand Prix Rzutów Podkową, gdzie trzy puchary ufundowała Polska Federacja Rzutów Podkową. Inicjatorem mistrzostw na terenie gminy jest mieszkaniec Młynic Stanisław Gajos, a organizatorem Klub Miłośników Rozrywek Umysłowych Atena ze Strzelna.
     Więcej zdjęć w naszej galerii.

Magdalena Lachowicz, 24 VII 2017

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry