Advertisement
Artykuł tygodnia
  • Ogrodowa zamknięta
    Ogrodowa zamknięta

    Od 19 października przez 6 najbliższych tygodni zamknięta dla ruchu będzie ul. Ogrodowa w Szubinie. Zamknięcie spowodowane jest remontem. 

Advertisement

W niedzielę 23 lipca nad brzegiem zachodniej części Jeziora Mogileńskiego odbył się spławikowy konkurs wędkarski rozgrywany o puchar 70-lecia koła PZW w Mogilnie.

Przemysław Stranz wręcza główną nagrodę w kategorii kobiet fot. Marek Holak
Przemysław Stranz wręcza główną nagrodę w kategorii kobiet fot. Marek Holak

     Startowało 35 wędkarzy. Zwieńczeniem konkursu rozgrywanego w czterech kategoriach i po raz pierwszy w kategorii senior 70+ było ognisko z pieczeniem kiełbasek na terenie przy "harcówce".

     Szczegóły w papierowym wydaniu Tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska w czwartek 27 lipca. Więcej zdjęć w naszej internetowej galerii.

Marek Holak, 26 VII 2017

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2016 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry