Zarząd Oddziału PTTK w Strzelnie we współpracy ze Szkołą Podstawową z Oddziałami Dwujęzycznymi w Strzelnie 8 października, na zakończenie sezonu turystycznego zorganizowali Rodzinny Rajd Rowerowy i Pieszy Rajd Nordic Walking.

Cykliści na trasie w Łąkiem fot. Magdalena Lachowicz
Cykliści na trasie w Łąkiem fot. Magdalena Lachowicz

     Cykliści przemierzyli 10-kilometrową trasę wokół jeziora w Łąkiem. Natomiast członkowie sekcji kijkowej przy PTTK przemierzyli 6-kilometrowy odcinek na trasie Strzelno - Strzelno Klasztorne - drogą do Kruszwicy w kierunku Sławska i z powrotem. Meta rajdów znajdowała się na terenie Zielonej Klasy przy Szkole Podstawowej z Oddziałami Dwujęzycznymi w Strzelnie. Tam na cyklistów i piechurów czekała muzyka, kiełbaski i kaszanki z grilla, słodkości i napoje. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy brelok odblaskowy wydany z okazji jubileuszu PTTK. Ponadto członkowie sekcji kijkowej otrzymali drewniane breloczki.

     Więcej zdjęć w naszej galerii.

Magdalena Lachowicz , 9 X 2017

 

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry