Stowarzyszenie Pomocna Dłoń w Strzelnie, 9 grudnia w hali sportowej w Strzelnie zorganizowało I Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej.

ecz pomiędzy drużynami KS Trzemeszno i LO Kruszwica fot. Magdalena Lachowicz
Mecz pomiędzy drużynami KS Trzemeszno i LO Kruszwica fot. Magdalena Lachowicz

     W zawodach wzięły udział cztery zespoły: KS Trzemeszno, Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Kruszwicy, Sławsk Wielki oraz w roli gospodarza KS Strzelno. Mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym do dwóch wygranych setów. Sędziami spotkań byli Sławomir Kowalczyk, Paweł Jankowski oraz Piotr Lewandowski.

     Organizatorem turnieju było Stowarzyszenie Pomocna Doń działające przy Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Strzelnie z prezesem Pawłem Jankowskim. Turniej w całości sfinansowany został ze środków finansowych pozyskanych przez  Stowarzyszenie Pomocna dłoń w Strzelnie w ramach 1% podatku - Pragniemy podziękować wszystkim darczyńcom, którzy rozliczając się z podatku w 2016 roku wskazali naszą organizację. To dzięki państwa środkom możemy organizować wszelkiego rodzaju imprezy sportowe jak również charytatywne. Dlatego też serdecznie dziękujemy i liczymy na to, że w 2018 roku ponownie wskażecie nasze Stowarzyszenie w rozliczeniu podatkowym – powiedział nam prezes Paweł Jankowski. Patronat prasowy sprawował tygodnik Pałuki i Ziemia Mogileńska.

     Więcej zdjęć w naszej galerii.

Magdalena Lachowicz, 12 XII 2017

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry