Trwa plebiscyt na najpopularniejszych sportowców. Głosować można jeszcze kilka dni za pośrednictwem kuponów wyciętych z tygodnika Pałuki lub za pośrednictwem sms-ów. Przypominamy: ważny głos musi zawierać nazwiska lub numery TRZECH RÓŻNYCH sportowców.

     Wszyscy, którzy chcą wesprzeć swoich kandydatów i poprawić ich wynik w klasyfikacji ogólnej mogą do redakcji w Żninie (ul. Sądowa 4) dostarczać kupony wycięte z papierowych wydań naszego tygodnika. Można także skorzystać z opcji wysyłania sms-ów.
     Aby zagłosować na sportowca Pałuk należy na numer 73601 wysłać sms-a o treści "TPZ. numer sportowca, numer sportowca, numer sportowca" (koszt 3 zł netto; 3,69 zł brutto).
     Przypominamy, zarówno na kuponach jak i w treści sms-ów, należy wpisywać nazwiska lub numery trzech różnych sportowców z list opublikowanych w naszym tygodniku. Kupony lub sms-y, które tego warunku nie spełnią nie są ważne. Na sportowców można głosować do piątku 16 lutego do 17.00.
     Spośród osób głosujących na sportowców przy użyciu telefonów komórkowych zostaną także wyłonieni zwycięzcy.
     Szczegóły w regulaminie plebiscytu.
     Kandydaci na sportowca Pałuk.

(mr), 6 II 2018

 

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry