Do 14 lutego trwa plebiscyt na najpopularniejszego sportowca Pałuk. Głosować można za pośrednictwem kuponów wyciętych z tygodnika Pałuki lub za pośrednictwem sms-ów. Przypominamy: ważny głos musi zawierać nazwiska lub numery TRZECH RÓŻNYCH sportowców.

     Wszyscy, którzy chcą wesprzeć swoich kandydatów i poprawić ich wynik w klasyfikacji ogólnej mogą do redakcji w Żninie (ul. Sądowa 4) dostarczać kupony wycięte z papierowych wydań naszego tygodnika. Można także skorzystać z opcji wysyłania sms-ów.
     Aby zagłosować na sportowca Pałuk należy na numer 73601 wysłać sms-a o treści "TPZ. numer sportowca, numer sportowca, numer sportowca" (koszt 3 zł netto; 3,69 zł brutto).
     Przypominamy, zarówno na kuponach jak i w treści sms-ów, należy wpisywać nazwiska lub numery trzech różnych sportowców z list opublikowanych w naszym tygodniku. Kupony lub sms-y, które tego warunku nie spełnią nie są ważne.
     Spośród osób głosujących na sportowców przy użyciu telefonów komórkowych także zostanie wyłoniony zwycięzca, który otrzyma nagrodę rzeczową.
     Szczegóły w regulaminie plebiscytu.
     Kandydaci na sportowca Pałuk.

(mr), 27 XII 2019

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry