Smykoland - kiermasz dziecięcy

Wyjazdy do pracy, kontuzje, sprawy rodzinne, to najważniejsze problemy pałuckich klubów związane z nieobecnością lub rezygnacją z gry bramkarzy.

Bramkarz "Zagłębia" Sławomir Dudek pokazuje sędziemu, że do jego bramki żadna piłka nie wpadnie fot. Bartosz Woźniak
Bramkarz "Zagłębia" Sławomir Dudek pokazuje sędziemu, że do jego bramki żadna piłka nie wpadnie fot. Bartosz Woźniak

     W zespole Zagłębia Piechcin jesienią w kilku meczach między słupkami stanął nominalny obrońca, gdyż kontuzję miał Sławomir Dudek, a Tomasz Kurczewski został zawieszony na pół roku.
     Po rundzie jesiennej widmo pozostania tylko z niedoświadczonymi jeszcze bramkarzami-młodzieżowcami, dotychczas pełniącymi rolę rezerwowych, stanęło przed Notecią Łabiszyn i Dębem Barcin. Różne względy spowodowały, że z gry zrezygnowali odpowiednio Patryk Kaźmierczak i Robert Cieniak. Działacze tych klubów stanęli przed koniecznością poszukiwania potencjalnych następców, którzy pojawili się na niedzielnym turnieju halowym w Barcinie i będą sprawdzani w rozpoczynających się w tym tygodniu meczach sparingowych.
     Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki w czwartek, 1 lutego.

 

Bartosz Woźniak, 1 II 2018

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry