Aktualnie na barcińskim stadionie ze sztuczną murawą rozgrywane są mecze kontrolne drużyn przygotowujących się do rundy wiosennej, ale już za kilka miesięcy ma tu powstać strefa kibica na okoliczność piłkarskich Mistrzostw Świata w Rosji.

Być może strefa kibica będzie usytuowana przy budynku stadionu fot. Bartosz Woźniak

     Jak nas poinformowała prezes Barcińskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Lena Patalas, do telewizji publicznej, posiadającej prawa do transmisji meczów z Mistrzostw Świata w Rosji, zostało skierowane zapytanie ofertowe w sprawie możliwości wykorzystania sygnału na potrzeby strefy kibica. Miałaby ona powstać na terenie stadionu miejskiego w Barcinie na okres rozgrywanych w czerwcu i lipcu br. mistrzostw z udziałem reprezentacji Polski.

     Szerzej w papierowym wydaniu Pałuk w czwartek, 15 lutego.

Bartosz Woźniak, 15 II 2018

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry