Do piątku 16 lutego do 17.00 redakcja Tygodnika Lokalnego Pałuki przyjmowała od Czytelników kupony i SMS-y z głosami na kandydatów w XXVI Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Pałuk 2017 roku. Znamy już szczęśliwców, którzy dostali się do zaszczytnej dziesiątki.

     Można było głosować za pomocą oryginalnych kuponów drukowanych w tygodniku Pałuki bądź drogą elektroniczną przez wysyłanie SMS-ów. Czytelnicy przynosili ostatnie kupony jeszcze na kilka minut przed upływem regulaminowego terminu. Duża liczba nadesłanych głosów sprawiła, że komisja plebiscytowa pracowała w piątek 16 lutego do późnych godzin wieczornych, aby podliczyć głosy na poszczególnych kandydatów. Jak się okazało, wejście do dziesiątki najpopularniejszych sportowców Pałuk, wymagało dużo większej liczby głosów niż przed rokiem.
     Na podstawie przesłanych do redakcji głosów dziesiątka najpopularniejszych sportowców Pałuk według kolejności alfabetycznej przedstawia się następująco:
     Julia Balcerzak - hokej na trawie
     Arkadiusz Cichy - piłka nożna
     Zofia Kanarkowska - biegi
     Zbigniew Kledzik - biegi
     Rafał Andrzej Kostrzewa - karate
     Hanna Kotwica - biegi
     Borys Paliwoda - szachy
     Krystian Sudoł - hokej na trawie
     Dariusz Śliwiński - biegi
     Bogna Świtała - bilard.
     W czwartek 22 lutego w papierowym wydaniu Pałuk wydrukujemy listę dziesięciu najpopularniejszych sportowców w porządku alfabetycznym, podamy ilość nadesłanych kuponów i SMS-ów, a oficjalne ogłoszenie wyników nastąpi w niedzielę 25 lutego o 1700 podczas Gali Sportu, która odbędzie się w Żnińskim Domu Kultury. Gratulujemy i zapraszamy na uroczystość.
     Sportowców bądź ich rodziców, którzy znaleźli się w dziesiątce najpopularniejszych, prosimy o kontakt z redakcją pod numerem telefonu: 505-797-687.

Bartosz Woźniak, 17 II 2017

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry