19 kwietnia 2018 roku na stadionie miejskim w Szubinie rozegrano drugi Czwartek Lekkoatletyczny wiosna 2018, w którym udział wzięło 298 uczestników.

     Tak jak przed tygodniem uzyskano kilka wartościowych wyników. Natalia Staśkiewicz w biegu 60 m i w skoku w dal, Maria Staroń na 600 m, Jakub Piechowiak i Ksawery Mierzwiński na 600 m.

     WYNIKI

Dziewczęta rocznik 2007

60 m

1. Karolina Skrzeszewska SP Łabiszyn 9,91 sek.

2. Wiktoria Godek SP 2 Szubin 10,17 sek.

3. Emilia Pilarska SP Królikowo 10,41 sek.

300 m

1. Oliwia Jechna SP 1 Szubin 54,58 sek.

2. Anna Winkowska SP 1 Szubin 55,11 sek.

3. Weronika Dutkiewicz SP 2 Szubin 55,55 sek.

600 m

1. Tatiana Bujewska SP Łabiszyn 2.22,34 sek.

Skok w dal

1. Weronika Dutkiewicz SP 2 Szubin 3,71 m

2. Oliwia Jechna SP 1 Szubin 3,58 m

3. Anna Winkowska SP 1 Szubin 3,52 m

Rzut piłeczką

1. Martyna Miziuła SP Królikowo 32,50 m

2. Martyna Krall SP Tur 24,00 m

3. Kinga Nowacka SP Tur 23,50 m

Chłopcy rocznik 2007

60 m

1. Krzysztof Lubawy SP 2 Szubin 9,72 sek.

2. Bartosz Junyk SP 2 Szubin 10,28 sek.

3. Hubert Łatanik SP Królikowo 10,34 sek.

300 m

1. Maciej Sobczak SP 2 Szubin 56,17 sek.

2. Maksymilian Moska SP 2 Szubin 59,32 sek.

3. Bartek Łukowiak SP 2 Szubin 62,12 sek.

1000 m

1. Jakub Kmieć SP Tur 4.19,75 sek.

2. Jakub Lidmann SP Królikowo 4.27,26 sek.

3. Wiktor Karmowski SP Królikowo 4.28,48 sek.

Skok w dal

1. Krzysztof Lubawy SP 2 Szubin 3,60 m

2. Maksymilian Moska SP 2 Szubin 3,40 m

3. Bartosz Junyk SP 2 Szubin 3,32 m

Rzut piłeczką

1. Hubert Łatanik SP Królikowo 35,00 m

2. Maciej Sobczak SP 2 Szubin 35,00 m

3. Paweł Wojtczak SP Tur 27,00 m

Dziewczęta rocznik 2006

60 m

1. Monika Szurkiewicz SP Kołaczkowo 9,60 sek.

2. Maria Ucińska SP 2 Szubin 9,84 sek.

3. Zofia Senska SP Tur 10,14 sek.

300 m

1. Agata Spychalska SP Rynarzewo 50,03 sek.

2. Nicole Rzeszut SP Łabiszyn 59,79 sek.

3. Natalia Kaminska SP Rynarzewo 61,21 sek.

600 m

1. Maria Staroń SP 2 Szubin 2.03,35 sek.

2. Marta Knychała SP Królikowo 2.25,00 sek.

3. Paulina Domańska SP Łabiszyn 2.36,86 sek.

Skok w dal

1. Monika Szurkiewicz SP Kołaczkowo 4,07 m

2. Agata Spychalska SP Rynarzewo 4,01 m

3. Maria Staroń SP 2 Szubin 3,58 m

Rzut piłeczką

1. Wiktoria Kużniak SP Kowalewo 28,00 m

2. Zofia Senska SP Tur 25,00 m

3. Maria Ucińska SP 2 Szubin 22,50 m

Chłopcy rocznik 2006

60 m

1. Antoni Nowak SP 1 Szubin 9,16 sek.

2. Robert Patyk SP 1 Szubin 9,17 sek.

3. Patryk Kliszewski SP 1 Szubin 10,10 sek.

300 m

1. Rafał Kuczbański SP 2 Szubin 64,73 sek.

1000 m

1. Radosław Siekierski SP 2 Szubin 3.36,74 sek.

2. Cyprian Walkiewicz SP 2 Szubin 4.09,49 sek.

Skok w dal

1. Antoni Nowak SP 1 Szubin 4,01 m

2. Jakub Adamowski SP 1 Szubin 3,26 m

3. Rafał Kuczbański SP 2 Szubin 3,06 m

Rzut piłeczką

1. Igor Bączek SP Tur 44,50 m

2. Patryk Kliszewski SP 1 Szubin 38,00 m

3. Filip Nowacki SP Tur 32,50 m

Dziewczęta rocznik 2005

60 m

1. Natalia Staśkiewicz SP 2 Szubin 8,45 sek.

2. Alicja Słoma SP Tur 9,07 sek.

3. Oliwia Horka SP Rynarzewo 9,35 sek.

300 m

1. Adrianna Pawlak SP 1 Szubin 53,30 sek.

2. Amelia Kranz SP Łabiszyn 56,03 sek.

3. Kinga Wożniak SP Łabiszyn 66,71 sek.

600 m

1. Wiktoria Przybylska SP Łabiszyn 2.29,14 sek.

Skok w dal

1. Natalia Staśkiewicz SP 2 Szubin 4,60 m

2. Alicja Słoma SP Tur 4,47 m

3. Weronika Nowak SP Rynarzewo  4,25 m

Rzut piłeczką

1. Patrycja Szpotańska SP Królikowo 38,00 m

2. Jagoda Stefańska SP Tur 35,00 m

3. Amelia Stypczyńska SP 2 Szubin 32,00 m

Chłopcy rocznik 2005

60 m

1. Hubert Kwiatkowski SP Tur 9,15 sek.

2. Sebastian Kotowski SP Tur 9,17 sek.

3. Piotr Adamczyk SP Królikowo 9,31 sek.

300 m

1. Jakub Piechowiak SP 2 Szubin 45,73 sek.

2. Ksawery Mierzwiński SP 2 Szubin 45,76 sek.

3. Jakub Kurkiewicz SP Łabiszyn 47,03 sek.

Skok w dal

1. Ksawery Mierzwiński SP 2 Szubin 4,47 m

2. Jakub Kurkiewicz SP Łabiszyn 4,40 m

3. Jakub Piechowiak SP 2 Szubin 4,30 m

Rzut piłeczką

1. Miłosz Guzek SP Tur 53.00 m

2. Kacper Binkowski SP 1 Szubin 46,00 m

3. Piotr Adamczyk SP Królikowo 41,00 m.

Zespół Szkół Specjalnych

60 m

Mateusz Szulinski 8,38 sek.

Jakub Kruzel 8,82 sek.

Adrian Nyka 9,62 sek.

Daniel Bojewski 10,72 sek.

Mateusz Gąsior 11,25 sek.

Ewa Trysko 13,70 sek.

Rzut piłeczką

Jakub Kruzel 55,00 m

Mateusz Szulinski 47,00 m

Daniel Bojewski 26,00 m

Ewa Trysko 19,50 m

Adrian Nyka 19,00 m

Mateusz Gąsior 16,00 m.

Piotr Krzywdziński, 20 IV 2018

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry