Do piechcińskiego klubu dotarło pismo z Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej, w którym poinformowano o karze dla szkoleniowca drużyny "Zagłębia".

Na ręce prezesa OSP Piotr Marcisz został ukarany jako trener, ale nie może grać też na boisku fot. Bartosz Woźniak Wójcinie spłynęły liczne życzenia i gratulacje fot. Paweł Lachowicz
Piotr Marcisz został ukarany jako trener, ale nie może grać też na boisku fot. Bartosz Woźniak
     To konsekwencja zachowania trenera Piotra Marcisza w trakcie meczu z Pałuczanką Żnin, kiedy w obraźliwy sposób krytykował decyzje sędziego, za co został odesłany na trybuny. Ponieważ trener jest jednocześnie zawodnikiem Zagłębia, a kara jest wyższa niż 3 miesiące, dlatego obejmuje także zakaz gry na boisku.
     Klub zamierza odwołać się od decyzji Wydziału Dyscypliny K-PZPN, a do końca sezonu drużynę seniorów ma poprowadzić trener zespołów młodzieżowych i zarazem zawodnik seniorów Jakub Juszczyk.
     Więcej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki w czwartek, 24 maja.
 
Bartosz Woźniak, 18 V 2018
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry