W piątek 22 czerwca odbyło się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze członków MLKS Noteć Łabiszyn, podczas którego wybrano nowe władze klubu.

Ustępujący prezes Grzegorz Dobrowolski i nowy Jacek Kowalski (z prawej) fot. Bartosz Woźniak
Ustępujący prezes Grzegorz Dobrowolski i nowy Jacek Kowalski (z prawej) fot. Bartosz Woźniak

     W tym roku upływa czteroletnia kadencja zarządu klubu pod kierownictwem Grzegorza Dobrowolskiego. Ten zasłużony działacz nie zamierzał ubiegać się o kierowanie Notecią w kolejnych latach, dlatego podczas walnego zebrania, które odbyło się 22 czerwca w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Łabiszynie, konieczny był wybór nowego prezesa. Został nim wieloletni zawodnik łabiszyńskiego klubu Jacek Kowalski. Do zarządu weszło też kilku innych nowych osób, chcących działać dla dobra Noteci.

     Podczas zebrania uhonorowano także zasłużonych dla łabiszyńskiego klubu działaczy.

     Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki, w czwartek 28 czerwca.

     Więcej zdjęć w galerii.

Bartosz Woźniak, 25 VI 2018

 

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry