Dzięki firmie Bio-Gen oraz Fundacji All Star Volley, a przede wszystkim dzięki pośrednictwu Bartłomieja Krystosiaka doszło do wizyty słynnego, brazylijskiego siatkarza Giby w Słębowie.

Giba to jeden z najlepszych zawodników w historii siatkówki fot. Karol Gapiński
Giba to jeden z najlepszych zawodników w historii siatkówki fot. Karol Gapiński

     Bartłomiej Krystosiak to absolwent Szkoły Podstawowej w Słębowie, a także jeden z ambasadorów Fundacji "Graj o siebie. Fundację tę reprezentuje też Giba, czyli Gilberto de Godoy Filho i dlatego w słębowskim parku 6 sierpnia doszło do spotkania tego byłego siatkarza oraz innego zawodnika (a także trenera) Dimitrija Skoryy z miłośnikami siatkówki.

     Z okazji porozmawiania z siatkarzami, zrobienia sobie z nimi zdjęć i uzyskania autografów skorzystali przede wszystkim uczestnicy obozu szkoleniowego Jezioraka Żnin, który już po raz 23 odbywa się w wakacje w szkole w Słębowie. Goście obejrzeli m.in. kolekcję koszulek słynnych sportowców, w tym również siatkarzy, którą zgromadził Bartłomiej Krystosiak. Została ona zaprezentowana w sali gimnastycznej.

     Więcej zdjęć w naszej galerii, a film w zakładce Filmy.

Karol Gapiński, 6 VIII 2018

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry