Do piątku, 15 lutego redakcja Tygodnika Lokalnego "Pałuki" przyjmowała kupony (do 17.00) i sms-y (do 14.00) z głosami na kandydatów w XXVII Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Pałuk 2018 roku. Znamy już szczęśliwców, którzy dostali się do zaszczytnej dziesiątki.

Statuetka Atlasa już czeka na zwycięzcę plebiscytu fot. Bartosz Woźniak
Statuetka Atlasa już czeka na zwycięzcę plebiscytu fot. Bartosz Woźniak

     Można było głosować za pomocą oryginalnych kuponów drukowanych w tygodniku Pałuki bądź drogą elektroniczną przez wysyłanie sms-ów. Głosy spływały do ostatnich minut. Duża liczba nadesłanych kuponów sprawiła, że komisja plebiscytowa w piątek 15 lutego pracowała kilka godzin, aby podliczyć głosy na poszczególnych zawodników i zawodniczki, które oddali nasi Czytelnicy.

      Na podstawie przesłanych do redakcji głosów dziesiątka najpopularniejszych sportowców według kolejności alfabetycznej przedstawia się następująco:

Julia Balcerzak - hokej na trawie

Weronika Derezińska - bilard

Jakub Gebler - hokej na trawie

Zbigniew Kledzik - biegi

Hanna Kotwica - biegi

Kamila Maciejewska - biegi

Maciej Maćkowski - biegi

Adrianna Muślewska - bilard

Oliwia Płocińska - judo

Bogna Świtała - bilard.

     W czwartek, 21 lutego w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki wydrukujemy listę dziesięciu najpopularniejszych sportowców w porządku alfabetycznym, podamy ilość nadesłanych kuponów i sms-ów, a oficjalne ogłoszenie wyników nastąpi w niedzielę 24 lutego o 17.00 podczas Gali Sportu, która odbędzie się w Żnińskim Domu Kultury. Gratulujemy i zapraszamy na uroczystość.

 Sportowców bądź ich rodziców, którzy znaleźli się w dziesiątce najpopularniejszych, prosimy o kontakt z redakcją pod numerem telefonu: 505-797-687.

Bartosz Woźniak, 15 II 2019

 

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry