Zakończyliśmy głosowanie w kolejnym plebiscycie na najpopularniejszego sportowca Pałuk 2018 roku. Głosy można było oddawać za pośrednictwem sms-ów oraz kuponów wyciętych z papierowego wydania naszego tygodnika.

     Zarówno na kuponach jak i w sms-ach należało podać nazwiska lub numery trzech zawodników, a termin ich przysyłania minął w piątek 15 lutego. W trakcie trwania konkursu przysłano ogółem 303 sms-y, w tym: 275 poprawnych i 28 błędnych

     Bezpośrednio po zakończeniu konkursu wszyscy, którzy głosowali za pośrednictwem sms-ów otrzymali na swój aparat telefoniczny pytanie konkursowe, które brzmiało: Czy trenerem roku 2017 został Mariusz Kaźmierczak? Poprawna odpowiedź to „tak” i tę w najkrótszym czasie przysłał Maciej Maćkowski ze Żnina. Otrzyma on w nagrodę sportowy zegarek o wartości 149 złotych.

     Serdecznie gratulujemy zwycięzcy, a wszystkich zachęcamy do brania udziału w kolejnych konkursach.

(mr), 22 II 2019

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry