W piątek 2 sierpnia odbyło się Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia LKS "Dąb" Barcin, podczas którego nastąpiła zmiana jego zarządu i wybór nowego prezesa.

 Nowy zarząd LKS "Dąb" Barcin fot. Bartosz Woźniak
Nowy zarząd LKS "Dąb" Barcin fot. Bartosz Woźniak

     Zebranie odbyło się w sali konferencyjnej na stadionie miejskim w Barcinie. Otworzył je ustępujący prezes Eugeniusz Kaczmarek, po czym na przewodniczącego zebrania wybrano wiceprezesa Eugeniusza Tylkowskiego.

     Po przedstawieniu sprawozdania i wyborze poszczególnych komisji statutowych doszło do wyboru nowych władz Stowarzyszenia LKS Dąb Barcin. W wyniku tajnego głosowania nowym prezesem został Damian Kaśków, a w skład zarządu weszli jeszcze: Arkadiusz Ciesielski - wiceprezes, Marcin Tarnowski - skarbnik, Waldemar Stykała - sekretarz, Andrzej Wojtynek - członek.

     Zebranie przebiegło spokojnie, ale na koniec rozgorzała dyskusja na temat formalno-prawnego umocowania stowarzyszenia względem Barcińskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Znalazła się też umowa zawarta między tymi podmiotami, którą przyniósł były prezes Marcin Kaśków.

     Szerzej w papierowym numerze tygodnika Pałuki w czwartek, 8 sierpnia. Więcej zdjęć w naszej galerii.

Bartosz Woźniak, 2 VIII 2019

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry