Boiskowe niepowodzenia w rundzie jesiennej obecnego sezonu sprawiły, że Arkadiusz Zaleski nie jest już szkoleniowcem w piechcińskim klubie.

Arkadiusz Zaleski nie jest już trenerem "Zagłębia" fot. Bartosz Woźniak
Arkadiusz Zaleski nie jest już trenerem "Zagłębia" fot. Bartosz Woźniak

     Trener Arkadiusz Zaleski pracował z seniorami Zagłębia od czerwca 2018 roku, zatem cały poprzedni sezon i przez dotychczasową rundę jesienną rozgrywek 2019/2020. Wyniki w obecnym sezonie nie mogą być zadowalające dla samego szkoleniowca, zawodników, jak i kibiców. Drużyna po dziewięciu kolejkach ma na koncie zaledwie 4 punkty i czeka ją walka o utrzymanie w klasie A.
     Jak się dowiedzieliśmy, trener nie zrezygnował sam. W ostatni poniedziałek został poinformowany, że większość zawodników nie wyobraża sobie z nim dalszej współpracy. Do końca rundy jesiennej ma go zastąpić kapitan drużyny seniorów i zarazem trener młodzieżowych zespołów Zagłębia Jakub Juszczyk.    

Bartosz Woźniak, 16 X 2019

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry