W rundzie wiosennej seniorską drużynę "Dębu" będzie prowadził grający nadal piłkarz i trener barcińskich drużyn młodzieżowych Marcin Tarnowski.

Marcin Tarnowski do tej pory prowadził młodych piłkarzy "Dębu", teraz stanął przed wyzwaniem pracy z seniorami fot. Bartosz Woźniak
Marcin Tarnowski do tej pory prowadził młodych piłkarzy "Dębu", teraz stanął przed wyzwaniem pracy z seniorami fot. Bartosz Woźniak

     W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o spotkaniu piłkarzy Dębu z zarządem klubu na temat zmiany trenera i planowanym odejściu Waldemara Czarneckiego. Wczoraj 26 listopada po spotkaniu zarządu LKS Dąb ze szkoleniowcem zapadła ostateczna decyzja o zmianie na tym stanowisku, a nowym trenerem będzie Marcin Tarnowski, nadal czynny piłkarz i opiekun młodzieżowych zespołów w Barcińskim Ośrodku Sportu i Rekreacji.

     Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki w czwartek, 28 listopada.

Bartosz Woźniak, 27 XI 2019

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry