Części do zachodnich maszyn rolniczych - PHU Tomasz Nowak

Taką liczbę punktów należało zdobyć w tegorocznym Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Pałuk 2019, aby dostać się do zaszczytnej dziesiątki.

Statuetka Atlasa na tle tegorocznych kuponów fot. Witold Ejankowski
Statuetka Atlasa na tle tegorocznych kuponów fot. Witold Ejankowski

     Dziękujemy Czytelnikom za liczny udział w naszej zabawie, a wszystkim zawodnikom i zawodniczkom gratulujemy zaufania uzyskanego wśród miłośników sportu.
     Do piątku, 14 lutego redakcja Tygodnika Lokalnego "Pałuki" przyjmowała kupony (do 17.00) i SMS-y (do 14.00) z głosami na kandydatów w XXVIII Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Pałuk 2019 roku. Znamy już szczęśliwców, którzy dostali się do zaszczytnej dziesiątki.
     Można było głosować za pomocą oryginalnych kuponów drukowanych w tygodniku Pałuki bądź drogą elektroniczną przez wysyłanie SMS-ów. Głosy spływały do ostatnich minut. Duża liczba nadesłanych kuponów sprawiła, że komisja plebiscytowa w piątek 14 lutego pracowała kilka godzin, aby podliczyć głosy na poszczególnych zawodników i zawodniczki, które oddali nasi Czytelnicy.
     Możemy już zdradzić, że wejście do dziesiątki gwarantowała magiczna liczba tysiąca punktów, a więc dużo większa niż przed rokiem, kiedy było to 670.   
Na podstawie przesłanych do redakcji głosów dziesiątka najpopularniejszych sportowców według kolejności alfabetycznej przedstawia się następująco:
     Norbert Błaszczyk - lekkoatletyka
     Luiza Hyla - hokej na trawie
     Zbigniew Kledzik - biegi
     Aleksandra Kranz - hokej na trawie
     Amelia Kranz - karate
     Kamila Maciejewska - biegi
     Maciej Maćkowski - biegi
     Oliwia Płocińska - judo
     Bogna Świtała - bilard
     Leszek Wisz - piłka nożna.
     W czwartek, 20 lutego w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki wydrukujemy listę dziesięciu najpopularniejszych sportowców w porządku alfabetycznym, podamy ilość nadesłanych kuponów i SMS-ów, a oficjalne ogłoszenie wyników nastąpi w niedzielę 23 lutego o 17:00 podczas Gali Sportu, która odbędzie się w Żnińskim Domu Kultury. Gratulujemy i zapraszamy na uroczystość.
     Sportowców, którzy znaleźli się w dziesiątce najpopularniejszych bądź ich rodziców, prosimy o kontakt z redakcją pod numerem telefonu: 505-797-687.

Bartosz Woźniak, 14 II 2020

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta danych zastrzeżone. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych możliwe wyłącznie na własny użytek. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów możliwe wyłącznie za zgodą redakcji, którą można uzyskać tutaj. Ogłoszenia i reklamy są materiałem zleconym, za ich treść odpowiedzialność ponosi ich nadawca, a nie redakcja lub wydawca gazety.
Copyright 2006-2018 Pałuki Tygodnik Lokalny - Wydawnictwo Dominika Księskiego WULKAN, tel. 52 302-09-28
do góry